Fikrialım Web Atölyesi

Tasarım ve Web Ajansı
Tasarım Ajansı

Fikrialım Web Atölyesi

İş Kategorisi:
Tasarım Ajansı

Hizmetler:
Web tasarım ve yazılım, sosyal medya hizmetleri, grafik tasarım, logo tasarımı, kurumsal kimlik, ilan tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, promosyon

İl:
İstanbul

Hazır Paketler:
-

İletişim:
İSTANBUL PARTNER
Şenlikköy Kırserdar Sok. Tokgöz Apt No: 83/4 Florya / İstanbul
0535 851-44-41

İSTANBUL OFİS
Nurtepe Mah. Mimar Sk. No:7
Görsel tasarım konusunda efektif ve yaratıcı çözümler sunan fikrialim.com ; Web Tasarım ve yazılım, Sosyal Medya Hizmetleri Grafik Tasarım, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, İlan Tasarımı, Afiş Tasarımı, Katalog Tasarımı, Broşür Tasarımı, promosyon gibi indoor-outdoor iletişim materyallerini, müşteri beklentileri doğrultusunda, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşimi oluşturacak şekilde tasarlar. Ajansim.net'ın üst düzey tasarım atölyesinde hayata geçirilen görsel tasarım projeleri, kurumsal bütünlüğü sağlayacak şekilde kurgulanır ve alanında fark yaratarak başarıya ulaşır.

Değişen iletişim dinamiklerine paralel olarak gelişen profesyonel ve yaratıcı ekibiyle, sektöre ve çözüm ortağı olduğu markalara değer katan görsel tasarımlara hayat verir. Marka ruhuna uygun bir şekilde görsel ve metinsel bütünlüğün sağlandığı çalışmalarla yaratıcılık, kalite ve estetik bir araya getirilir.

WEB TASARIM
Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir.

GRAFİK TASARIM
Grafik Tasarım, bir mesajı görsel yolla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla yazılı yada görsel elemanlarla sanatsal ölçütler içinde kullanmaktır.

DIŞ ALAN TASARIMLAR
Afiş, Billboard, Blackout,Branda, Banner, Backdrop vb. çok büyük ve parçayarak yapılan grafik tasarımların bütünüdür Açık Alan Tasarımlar.


Dijital Refaranslar - Galeri

Grafik Referanslar - Galeri

Web Referansları - Galeri


Talep Formu